wtorek, 29 czerwca 2010

Restauracja „Nordowi Mol” w Celbowie koło Pucka organizuje konkurs dla wszystkich miłośników fotografii. Do wygrania jest dobrej klasy aparat cyfrowy oraz dwa podwójne zaproszenia na pyszny obiad w tej kaszubskiej restauracji. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Proste. Wziąć aparat. Odwiedzić „Nordowi Mol” i zrobić zdjęcia.

Zrób zdjęcie „Nordowi Mol”

Wszyscy miłośnicy fotografii, którzy postanowili spędzić urlop lub wakacje nad morzem oraz wszyscy Ci, którzy robią zdjęcia, a mieszkają w pobliżu Celbowa, powinni chwycić za aparaty i odwiedzić Restaurację „Nordowi Mol”. Dlaczego? Oto bowiem Restauracja ogłasza konkurs na zdjęcie, które będzie pokazywało „Nordowi Mol” w środku lub na zewnątrz. Nic trudnego. Wystarczy przyjechać, obejrzeć budynek i okolicę i … spróbować zrobić najlepsze zdjęcia oddające atmosferę i ducha starego dworku kaszubskiego, jakim jest zajazd „Nordowi Mol”.

Wygrać można dobrej klasy aparat fotograficzny oraz dwa podwójne zaproszenia na pyszny obiad w restauracji.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Każde nadesłane zdjęcie zostanie wywieszone we wnętrzu Restauracji „Nordowi Mol” wraz z adnotacją o autorze (imię, nazwisko, miasto). Tym sposobem powstanie galeria zdjęć uczestników konkursu.

Tematem fotografii może być wnętrze restauracji, sam budynek, otoczenie, park czy Mini-ZOO. Ważne, aby zdjęcia dotyczyły restauracji „Nordowi Mol” w Celbowie koło Pucka.

Zdjęcia konkursowe (jedno zdjęcie) w formacie JPG., nie przekraczającym 2 MB pojemności, należy nadsyłać na adres marketing@nordowimol.pl podając w zgłoszeniu swoje imię i nazwisko oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Odpowiedz na pytania

Przez cały okres trwania konkursu, na stronie www.nordowimol.pl będzie zamieszczonych pięć pytań  konkursowych dotyczących Restauracji „Nordowi Mol”. Każdy uczestnik konkursu, oprócz przesłania zdjęcia, będzie musiał odpowiedzieć mailowo na 5 pytań, przesyłając je na adres marketing@nordowimol.pl.

Konkurs zaczyna się 15 czerwca 2010 r. i potrwa do 31 sierpnia 2010 r. W konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na miejsce zamieszkania.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi we wrześniu br. O wygranych oraz o terminie wręczenia nagród uczestnicy zostaną powiadomieni drogą e-mail.

Na stronie internetowej www.nordowimol.pl znajduje się regulamin konkursu.

piątek, 25 czerwca 2010

 

1. Sałatka śledziowa

Składniki:

- śledzie świeże a’la matias

- jajko kurze

- cebula

- jabłko

- ogórki kiszone

- przyprawy

- śmietana

Porcję śledzia świeżego a’la matias nisko solonego moczymy w przegotowanej wodzie. Następnie osuszamy i kroimy w paski. Dodatki takie jak jabłko, cebulę myjemy i obieramy potem kroimy w kostkę. Śledzie wraz ze wszystkimi dodatkami mieszamy w misce, doprawiamy pieprzem, następnie dodajemy śmietanę kwaśną 18% i mieszamy wszystkie składniki.

 

09:51, nordowi_mol
Link Dodaj komentarz »

Witamy na blogu kulinarnym Restauracji "Nordowi Mol". Naszym celem jest przybliżenie Państwu kuchni kaszubskiej - zatem zapraszamy do poznania Kaszub od kuchni!

09:47, nordowi_mol
Link Komentarze (2) »
1 , 2 , 3
 
| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zakładki: