środa, 01 grudnia 2010

Prezenty, konkursy, zabawy i dużo radości na buziach dzieci. Restaurację Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka odwiedzi bowiem 5 grudnia br. Św. Mikołaj, przynosząc wszystkim grzecznym dzieciom wspaniałe upominki. Rodzice także w tym dniu znajdą coś dla siebie – będą mogli przez „prawdziwego” Mikołaja dać swoim dzieciom prezenty. Warto więc odwiedzić Nordowi Mol i poczuć już magię świąt Bożego Narodzenia.

Już 5 grudnia br., w niedzielę, czyli dzień wcześniej niż zazwyczaj, Restaurację Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka odwiedzi Św. Mikołaj przynosząc grzecznym dzieciom prezenty. Mikołaj na dzieci będzie czekał od godz. 11.00 do godz. 17.00.

W ten dzień żadne dziecko z Restauracji nie wyjdzie bez upominku czy pamiątkowego zdjęcia ze św. Mikołajem. O to zadbali organizatorzy – czyli właściciel Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka.

Każde dziecko będzie mogło w Restauracji Nordowi Mol zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem. Zdjęcie – niezwykła pamiątka na całe lata, będzie można od razu, w restauracji wywołać i dać dziecku.

Restauracja Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka ma także specjalną ofertę dla rodziców. Jeśli chcecie, aby waszym pociechom prezent mikołajkowy wręczył Św. Mikołaj, wystarczy tylko o tym poinformować wcześniej Restaurację pod numerem telefonu 607-36-05-36 i dostarczyć do nas prezent. Wasz prezent zostanie wówczas wręczony dziecku przez naszego Św. Mikołaja ! To na pewno będzie wielkie i niepowtarzalne przeżycie dla Waszej pociechy!

To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają 5 grudnia br. na dzieci w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Najmłodsi goście będą mogli w ten dzień zjeść potrawy z dziecięcego menu restauracji w specjalnej, promocyjnej cenie.

Restauracja Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka zaprasza więc 5 grudnia br. (niedziela) w godz. 11.00 – 17.00 na niezwykłe i wesołe spotkanie ze Św. Mikołajem.

Serdecznie zapraszamy!

czwartek, 25 listopada 2010

 

Dobre wino, świetna, szantowa muzyka, liczne konkursy z nagrodami i wspaniałe jedzenie. Tak atrakcyjnie zapowiada się najbliższa sobota w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Wszystko zaś zgodnie z hasłem „Wino, muzyka i śpiew”. Czyli dobra zabawa gwarantowana!

Najbliższa sobota, 27.11.2010 r. zapowiada się niezwykle atrakcyjnie w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Właśnie o godz. 17.00 rozpoczyna się impreza pod hasłem „Wino, muzyka i śpiew”. Wstęp na imprezę jest wolny!

A więc zgodnie z motto imprezy, przede wszystkim Restauracja zaprasza wszystkich na degustację różnych gatunków win, znajdujących się w karcie Nordowego Mola. Będzie można nie tylko wina spróbować ale także kupić butelkę tego trunku, który przypadł komuś najbardziej do gustu. Oprócz tego Wioletta Gołda, specjalista ds. win opowie o różnych gatunkach tego trunku, czym się od siebie różnią, jakie wino pasuje do konkretnych potraw. Wszystko jednak w konwencji zabawy, a nie sztywnego wykładu.

- Na pewno będzie wesoło. Nie będę prowadziła nudnych prelekcji ale postawimy na dobrą zabawę. Będą trzy „pirackie” konkursy dla uczestników z nagrodami w postaci butelek dobrego wina. Więcej szczegółów na razie nie zdradzę. Niech to będzie niespodzianką dla wszystkich, którzy odwiedzą w sobotę Restaurację Nordowi Mol – mówi Wioletta Gołda. – Zapraszam.

A skoro „pirackie konkursy”, to i muzyka wprowadzi nas w ten niecodzienny nastrój. Od godz. 18.00 w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka rozbrzmiewać będą szanty. Dla gości Restauracji zagra bowiem zespół „Kamraci” z Trójmiasta. Koncert będzie trwał, z przerwami na degustację wina i rozmowy przy lampce tego trunku, do godz. 21.00.

- Pamiętajmy, że Nordowi Mol leży nad brzegiem Morza Bałtyckiego. To zobowiązuje nas do pewnych tradycji tego regionu –mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol. – A więc przede wszystkim dobra, żeglarska muzyka w wykonaniu grupy „Kamraci”. Oni na pewni rozgrzeją każdego zmarzniętego gościa i zachęcą do dobrej zabawy. Jeśli już jesteśmy w kręgu marynarzy i piratów, to oczywiście dobre trunki. Te zapewnia nam degustacja win, którą poprowadzi, w formie zabawy z konkursami, profesjonalna specjalistka ds. win. Jeśli komuś wino zasmakuje, będzie mógł kupić butelkę od razu na miejscu, w Nordowi Mol. Zapraszamy serdecznie.

Restauracja Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka zaprasza więc w sobotę 27 listopada br. o godz. 17.00 wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę, wyborne wino i wspaniałą muzykę.

Wstęp na imprezę jest wolny.


 

Więcej informacji:

Restauracja „Nordowi Mol”

Celbowo koło Pucka

tel. 058-673-20-02 tel. kom. 607-36-05-36

e: marketing@nordowimol.pl,

www.nordowimol.pl

 

wtorek, 23 listopada 2010

 

RESTAURACJA NORDOWI MOL

Zaprasza na :

„DEGUSTACJĘ WIN”!

Podczas Degustacji będą mogli Państwo:

- posmakować różnych gatunków win, 

- kupić butelkę dobrego wina, 

- wysłuchać informacji o różnych gatunkach wina, 

- wziąć udział w konkursach (nagroda – butelka wina). 

Podczas Degustacji Wina wystąpi zespół szantowy „KAMRACI”

Zapraszamy

SOBOTA, 27.11.2010 R. GODZ. 17.00 (WSTĘP WOLNY)

 

czwartek, 11 listopada 2010

Już wkrótce niesamowite wydarzenie w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Tego jeszcze nie było! Nie może Ciebie tam zabraknąć. To niesamowite wydarzenie jeszcze w listopadzie br. Liczba miejsc będzie ograniczona. Więcej szczegółów już wkrótce na stronie www.nordowimol.pl

wtorek, 09 listopada 2010

Zapowiada się kolejny długi weekend (11.11-14.11). Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić te dni, zapraszamy do Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Tam codziennie czekać będzie na gości wiele atrakcji.

Przede wszystkim, od czwartku do niedzieli, będzie można kupić świeżą gęś, kaczkę, jajka, twaróg – czyli smaczne wyroby gospodarstwa wiejskiego. To pokłosie udanej imprezy Jarmark Gęsi w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka, gdzie właśnie możliwość zakupu świeżej gęsi i innych produktów gospodarstwa wiejskiego cieszyły się dużym zainteresowaniem.

To jednak nie wszystko. Dla dzieci i dorosłych wielbicieli słodyczy czekać będzie stoisko pełne krówek i innych smakołyków. Do tego można będzie również skosztować „największych racuchów na świecie”.

W niedzielę zaś w kaszubskiej Restauracji Nordowi Mol ponownie wystąpi świetna kapela kaszubska JEKA.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji:

Restauracja „Nordowi Mol”

Celbowo koło Pucka

tel. 058-673-20-02 tel. kom. 607-36-05-36

e: marketing@nordowimol.pl,

www.nordowimol.pl

Gęsi Jarmark w Restauracji Nordowi Mol
09.11.2010

Na Św. Marcina najlepsza gęsina. Takie hasło przyświecało Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka, która już 6 listopada br. zorganizowała Jarmark Gęsi. Atrakcji było wiele w ten niezwykły dzień, a Restauracja po prostu pękała w szwach od chętnych. Jak zapowiada właściciel Restauracji, akcja będzie organizowana co niedzielę.

Impreza pod nazwą „Jarmark Gęsi” odbyła się w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka w sobotę, 06.11.2010 r.

Każdy, kto w ten dzień odwiedził restaurację, mógł kupić gęsi i pyszne wyroby z tych ptaków. Także w samej Restauracji wszystkie potrawy z gęsi były sprzedawane w promocyjnych cenach. Nic więc dziwnego, że w sobotę w Nordowi Mol było gwarnie i wesoło.

O dobry nastrój gości zadbała kaszubska kapela JEKA. Dla dzieci zaś odbywał się konkurs rysunkowy na temat oczywiście gęsi. Za rysunek, każdy mały uczestnik imprezy otrzymywał w nagrodę słodycze. Każdy, kto tylko chciał, mógł także zamówić sobie zdjęcie w restauracji i od razu otrzymał odbitkę na papierze.

Dla chętnych zorganizowano również kuchnię polową, gdzie za kwotę tylko 5 zł można było dostać gorącą zupę grochową czy żurek lub swojski bigos.

Pod wiatą Nordowi Mol rozstawiły się zaś sprzedawczynie żywych gęsi, kaczek, indyków. Można było także kupić świeże jajka, twaróg, ser, miód oraz ludowe rzeźby.

- Nikt nie wyszedł tego dnia z Nordowego Mola głodny czy spragniony. Akcja była bardzo udana. Widząc tak duże zainteresowanie produktami gospodarstw wiejskich, postanowiliśmy co niedzielę, aż do Świąt Bożego Narodzenia zapraszać do Restauracji sprzedawców tych wyrobów. Czyli w każdą niedzielę będzie można kupić u nas świeżą gęś, kaczkę, jajka, twaróg – mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka.

Tak więc w każdą niedzielę, aż do Świąt Bożego Narodzenia będzie można kupić żywe gęsi w Restauracji Nordowi Mol.

W piątek 5.11.2010 w Restauracji Nordowi Mol gotował Burmistrz Jastarni – Tyberiusz Narkowicz. Jego potrawa, pyszny łosoś duszony w śmietanie został wylicytowany na łączną kwotę 990 zł. Pieniądze przekażemy na doposażenie oddziału przedszkolnego szkoły podstawowej w Celbowie.

Tego dnia padł również rekord licytacji potraw przygotowanych przez samorządowców – jedna porcja pysznego łososia duszonego w śmietanie z blanszowanymi warzywami i pomidorami koktajlowymi została wylicytowana za kwotę 250 zł (dzięki hojności Joanny i Jacka Robakowskich z Jastarni).

- Bardzo cieszymy się, że ludzie tak chętnie włączają się w naszą akcję i licytują potrawy, by wspomóc Szkołę Podstawową w Celbowie. Chciałbym w tym miejscu wszystkim licytującym serdecznie podziękować w imieniu Restauracji Nordowi Mol oraz Szkoły Podstawowej w Celbowie. Na dzień dzisiejszy zebraliśmy już 4168 zł i 5 EURO na doposażenie oddziału przedszkolnego – mówi Pan Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol.

W kaszubskiej Restauracji Nordowi Mol gotować będzie jeszcze dwóch samorządowców:

12.11.2010 (piątek) godz. 17.00 - Wojciech Dettlaff (Starosta Powiatu Puckiego)

19.11.2010 (piątek) godz. 17.00 - Marek Rintz (Burmistrz Pucka)

 

Patronat medialny nad akcją „Samorządowcy Gotują w Restauracji Nordowi Mol” objęli:

Radio KASZEBE

Telewizja CSB TV

To już półmetek akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol. Jak dotąd zebraliśmy 3178 zł. W miniony weekend - gdy gotowali dla Państwa: Pan Adam Drzeżdżon, Burmistrz Władysławowa oraz Pan Mirosław Wądołowski, Burmistrz Helu – udało nam zebrać się w drodze licytacji 1610 zł. A wszystko to, by wspomóc Szkołę Podstawową w Celbowie.

W ostatni piątek 29 października w Restauracji Nordowi Mol mogliśmy zobaczyć jak gotuje Burmistrz Władysławowa - Pan Adam Drzeżdżon. Dla osób, które tego dnia zagościły w Restauracji Nordowi Mol przygotował on pyszną karkówkę z grilla. Danie okazało się tak wspaniałe, że goście kaszubskiej restauracji wylicytowali potrawy na łączną kwotę 650 zł.

Następnego dnia – w sobotę 30 października – w Restauracji Nordowi Mol w rolę kucharza wcielił się Pan Mirosław Wądołowski, Burmistrz Helu. Pan Mirosław przygotował dla swoich gości pysznego łososia podanego w sposób dosyć nietypowy, bo z grzanką. Całość dopełniał specjalnie przygotowany do tej potrawy sos. Palce lizać! Potrawy zostały wylicytowane za łączną kwotę 960 zł. Podczas minionego weekendu dla szkoły podstawowej w Celbowie zebraliśmy 1610 zł.

- Jesteśmy dokładnie w połowie akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol. Podczas tych trzech odsłon, gdy gotowali dla nas: Pan Tadeusz Puszkarczuk - Wójt Gminy Puck, Pan Adam Drzeżdżon – Burmistrz Władysławowa oraz Pan Mirosław Wądołowski – Burmistrz Helu udało nam się zebrać łącznie 3178 zł. Pieniądze przekazaliśmy już władzom Szkoły Podstawowej w Celbowie na doposażenie oddziału przedszkolnego. Gorąco zachęcam Państwa do odwiedzenia Restauracji Nordowi Mol w „piątki z samorządowcami”. Zobaczą Państwo jakie potrawy już niebawem będą podawane w Restauracji Nordowi Mol – bowiem wszystkie specjały przygotowane przez samorządowców otrzymają swoje miejsce w naszej karcie menu. Licytacja nie jest oczywiście obowiązkowa – zachęca Pan Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol.

Podczas kolejnych trzech odsłon akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol w rolę kucharzy wcielą się:

05.11.2010 (piątek) godz. 17.00
Tyberiusz Narkowicz (Burmistrz Jastarni)

12.11.2010 (piątek) godz. 17.00
Wojciech Dettlaff (Starosta Powiatu Puckiego)

19.11.2010 (piątek) godz. 17.00
Marek Rintz (Burmistrz Pucka)

czwartek, 04 listopada 2010

 

To już półmetek akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol. Jak dotąd zebraliśmy 3178 zł. W miniony weekend - gdy gotowali dla Państwa: Pan Adam Drzeżdżon, Burmistrz Władysławowa oraz Pan Mirosław Wądołowski, Burmistrz Helu – udało nam zebrać się w drodze licytacji 1610 zł. A wszystko to, by wspomóc Szkołę Podstawową w Celbowie.

W ostatni piątek 29 października w Restauracji Nordowi Mol mogliśmy zobaczyć jak gotuje Burmistrz Władysławowa - Pan Adam Drzeżdżon. Dla osób, które tego dnia zagościły w Restauracji Nordowi Mol przygotował on pyszną karkówkę z grilla. Danie okazało się tak wspaniałe, że goście kaszubskiej restauracji wylicytowali potrawy na łączną kwotę 650 zł.

Następnego dnia – w sobotę 30 października – w Restauracji Nordowi Mol w rolę kucharza wcielił się Pan Mirosław Wądołowski, Burmistrz Helu. Pan Mirosław przygotował dla swoich gości pysznego łososia podanego w sposób dosyć nietypowy, bo z grzanką. Całość dopełniał specjalnie przygotowany do tej potrawy sos. Palce lizać! Potrawy zostały wylicytowane za łączną kwotę 960 zł. Podczas minionego weekendu dla szkoły podstawowej w Celbowie zebraliśmy 1610 zł.

- Jesteśmy dokładnie w połowie akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol. Podczas tych trzech odsłon, gdy gotowali dla nas: Pan Tadeusz Puszkarczuk - Wójt Gminy Puck, Pan Adam Drzeżdżon – Burmistrz Władysławowa oraz Pan Mirosław Wądołowski – Burmistrz Helu udało nam się zebrać łącznie 3178 zł. Pieniądze przekazaliśmy już władzom Szkoły Podstawowej w Celbowie na doposażenie oddziału przedszkolnego. Gorąco zachęcam Państwa do odwiedzenia Restauracji Nordowi Mol w „piątki z samorządowcami”. Zobaczą Państwo jakie potrawy już niebawem będą podawane w Restauracji Nordowi Mol – bowiem wszystkie specjały przygotowane przez samorządowców otrzymają swoje miejsce w naszej karcie menu. Licytacja nie jest oczywiście obowiązkowa – zachęca Pan Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol.

Podczas kolejnych trzech odsłon akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol w rolę kucharzy wcielą się:

05.11.2010 (piątek) godz. 17.00 – Pan Tyberiusz Narkowicz, Burmistrz Jastarni

12.11.2010 (piątek) godz. 17.00 – Pan Wojciech Dettlaff, Starosta Powiatu Puckiego

19.11.2010 (piątek) godz. 17.00 – Pan Marek Rintz, Burmistrz Pucka

Patronat medialny nad akcją Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol sprawują:

Radio Kaszebe

Telewizja CSBTV

 

czwartek, 28 października 2010

Na Św. Marcina najlepsza gęsina. Takie hasło przyświeca Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka, która już 6 listopada br. organizuje Jarmark Gęsi. Atrakcji będzie wiele w ten niezwykły dzień i warto wtedy odwiedzić Restaurację Nordowi Mol.

Impreza pod nazwą „Jarmark Gęsi” odbędzie się w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka w dniu 06.11.2010 r. (sobota). W sobotę od godz. 11.00 do 21.00 w Restauracji Nordowi Mol pojawią się sprzedawcy gęsi i producenci wyrobów z tych ptaków.

W tym dniu, w Restauracji Nordowi Mol będzie można także zjeść potrawy z gęsi – czerninę, pierogi z gęsi w promocyjnej cenie!. Dodatkowo zorganizowana zostanie również kuchnia polowa, gdzie za kwotę tylko 5 zł będzie można dostać gorącą zupę grochową czy żurek lub swojski bigos. To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek. Uczestnicy Jarmarku Gęsi w Restauracji Nordowi Mol będą mogli w spróbować wspaniałego trunku „Nordowy Grzaniec” w promocyjnej cenie!

Dla uczestników Jarmarku Gęsi w Restauracji Nordowi Mol planowany jest również występ ludowej kapeli kaszubskiej, która będzie prowadziła także zabawy i konkursy z nagrodami.

- Jak mówi ludowe przysłowie – Na św. Marcina najlepsza gęsina. Tak też Restauracja Nordowi Mol, wpisując się w tą kaszubską tradycję, przygotowuje szereg niezwykłych atrakcji dla gości. Warto więc odwiedzić nas 6 listopada. Nikt nie wyjdzie z Nordowego Mola głodny czy spragniony. Będzie można posmakować naszych potraw z gęsi, zjeść pyszną zupę lub swojski bigos za 5 zł, posłuchać dobrej muzyki. Zapraszamy w sobotę od godz. 11.00 do 21.00 – mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka.

W tym dniu w Restauracji Nordowi Mol planowane są również konkursy:

plastyczny dla dzieci – na najładniejszy rysunek gęsi,
fotograficzny – na najlepsze zdjęcie reportażowe z Jarmarku Gęsi (wywołanie od razu na miejscu!).
literacki – na zabawny wiersz nawiązujący do św. Gęsi.

Dla uczestników konkursu przewidziano nagrody !

Patronat medialny:

Radio Kaszebe

Telewizja CSBTV

15:51, nordowi_mol
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Zakładki: