Blog > Komentarze do wpisu

Mikołaj zawita do Nordowi Mol

Prezenty, konkursy, zabawy i dużo radości na buziach dzieci. Restaurację Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka odwiedzi bowiem 5 grudnia br. Św. Mikołaj, przynosząc wszystkim grzecznym dzieciom wspaniałe upominki. Rodzice także w tym dniu znajdą coś dla siebie – będą mogli przez „prawdziwego” Mikołaja dać swoim dzieciom prezenty. Warto więc odwiedzić Nordowi Mol i poczuć już magię świąt Bożego Narodzenia.

Już 5 grudnia br., w niedzielę, czyli dzień wcześniej niż zazwyczaj, Restaurację Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka odwiedzi Św. Mikołaj przynosząc grzecznym dzieciom prezenty. Mikołaj na dzieci będzie czekał od godz. 11.00 do godz. 17.00.

W ten dzień żadne dziecko z Restauracji nie wyjdzie bez upominku czy pamiątkowego zdjęcia ze św. Mikołajem. O to zadbali organizatorzy – czyli właściciel Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka.

Każde dziecko będzie mogło w Restauracji Nordowi Mol zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem. Zdjęcie – niezwykła pamiątka na całe lata, będzie można od razu, w restauracji wywołać i dać dziecku.

Restauracja Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka ma także specjalną ofertę dla rodziców. Jeśli chcecie, aby waszym pociechom prezent mikołajkowy wręczył Św. Mikołaj, wystarczy tylko o tym poinformować wcześniej Restaurację pod numerem telefonu 607-36-05-36 i dostarczyć do nas prezent. Wasz prezent zostanie wówczas wręczony dziecku przez naszego Św. Mikołaja ! To na pewno będzie wielkie i niepowtarzalne przeżycie dla Waszej pociechy!

To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają 5 grudnia br. na dzieci w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Najmłodsi goście będą mogli w ten dzień zjeść potrawy z dziecięcego menu restauracji w specjalnej, promocyjnej cenie.

Restauracja Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka zaprasza więc 5 grudnia br. (niedziela) w godz. 11.00 – 17.00 na niezwykłe i wesołe spotkanie ze Św. Mikołajem.

Serdecznie zapraszamy!

środa, 01 grudnia 2010, nordowi_mol
{http://www.nordowimol.pl}

Polecane wpisy