Blog > Komentarze do wpisu

Wino, muzyka i śpiew w Restauracji Nordowi Mol

 

Dobre wino, świetna, szantowa muzyka, liczne konkursy z nagrodami i wspaniałe jedzenie. Tak atrakcyjnie zapowiada się najbliższa sobota w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Wszystko zaś zgodnie z hasłem „Wino, muzyka i śpiew”. Czyli dobra zabawa gwarantowana!

Najbliższa sobota, 27.11.2010 r. zapowiada się niezwykle atrakcyjnie w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Właśnie o godz. 17.00 rozpoczyna się impreza pod hasłem „Wino, muzyka i śpiew”. Wstęp na imprezę jest wolny!

A więc zgodnie z motto imprezy, przede wszystkim Restauracja zaprasza wszystkich na degustację różnych gatunków win, znajdujących się w karcie Nordowego Mola. Będzie można nie tylko wina spróbować ale także kupić butelkę tego trunku, który przypadł komuś najbardziej do gustu. Oprócz tego Wioletta Gołda, specjalista ds. win opowie o różnych gatunkach tego trunku, czym się od siebie różnią, jakie wino pasuje do konkretnych potraw. Wszystko jednak w konwencji zabawy, a nie sztywnego wykładu.

- Na pewno będzie wesoło. Nie będę prowadziła nudnych prelekcji ale postawimy na dobrą zabawę. Będą trzy „pirackie” konkursy dla uczestników z nagrodami w postaci butelek dobrego wina. Więcej szczegółów na razie nie zdradzę. Niech to będzie niespodzianką dla wszystkich, którzy odwiedzą w sobotę Restaurację Nordowi Mol – mówi Wioletta Gołda. – Zapraszam.

A skoro „pirackie konkursy”, to i muzyka wprowadzi nas w ten niecodzienny nastrój. Od godz. 18.00 w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka rozbrzmiewać będą szanty. Dla gości Restauracji zagra bowiem zespół „Kamraci” z Trójmiasta. Koncert będzie trwał, z przerwami na degustację wina i rozmowy przy lampce tego trunku, do godz. 21.00.

- Pamiętajmy, że Nordowi Mol leży nad brzegiem Morza Bałtyckiego. To zobowiązuje nas do pewnych tradycji tego regionu –mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol. – A więc przede wszystkim dobra, żeglarska muzyka w wykonaniu grupy „Kamraci”. Oni na pewni rozgrzeją każdego zmarzniętego gościa i zachęcą do dobrej zabawy. Jeśli już jesteśmy w kręgu marynarzy i piratów, to oczywiście dobre trunki. Te zapewnia nam degustacja win, którą poprowadzi, w formie zabawy z konkursami, profesjonalna specjalistka ds. win. Jeśli komuś wino zasmakuje, będzie mógł kupić butelkę od razu na miejscu, w Nordowi Mol. Zapraszamy serdecznie.

Restauracja Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka zaprasza więc w sobotę 27 listopada br. o godz. 17.00 wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę, wyborne wino i wspaniałą muzykę.

Wstęp na imprezę jest wolny.


 

Więcej informacji:

Restauracja „Nordowi Mol”

Celbowo koło Pucka

tel. 058-673-20-02 tel. kom. 607-36-05-36

e: marketing@nordowimol.pl,

www.nordowimol.pl

 

czwartek, 25 listopada 2010, nordowi_mol
{http://www.nordowimol.pl}

Polecane wpisy