Blog > Komentarze do wpisu

Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol na półmetku – zebraliśmy 3178 zł

 

To już półmetek akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol. Jak dotąd zebraliśmy 3178 zł. W miniony weekend - gdy gotowali dla Państwa: Pan Adam Drzeżdżon, Burmistrz Władysławowa oraz Pan Mirosław Wądołowski, Burmistrz Helu – udało nam zebrać się w drodze licytacji 1610 zł. A wszystko to, by wspomóc Szkołę Podstawową w Celbowie.

W ostatni piątek 29 października w Restauracji Nordowi Mol mogliśmy zobaczyć jak gotuje Burmistrz Władysławowa - Pan Adam Drzeżdżon. Dla osób, które tego dnia zagościły w Restauracji Nordowi Mol przygotował on pyszną karkówkę z grilla. Danie okazało się tak wspaniałe, że goście kaszubskiej restauracji wylicytowali potrawy na łączną kwotę 650 zł.

Następnego dnia – w sobotę 30 października – w Restauracji Nordowi Mol w rolę kucharza wcielił się Pan Mirosław Wądołowski, Burmistrz Helu. Pan Mirosław przygotował dla swoich gości pysznego łososia podanego w sposób dosyć nietypowy, bo z grzanką. Całość dopełniał specjalnie przygotowany do tej potrawy sos. Palce lizać! Potrawy zostały wylicytowane za łączną kwotę 960 zł. Podczas minionego weekendu dla szkoły podstawowej w Celbowie zebraliśmy 1610 zł.

- Jesteśmy dokładnie w połowie akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol. Podczas tych trzech odsłon, gdy gotowali dla nas: Pan Tadeusz Puszkarczuk - Wójt Gminy Puck, Pan Adam Drzeżdżon – Burmistrz Władysławowa oraz Pan Mirosław Wądołowski – Burmistrz Helu udało nam się zebrać łącznie 3178 zł. Pieniądze przekazaliśmy już władzom Szkoły Podstawowej w Celbowie na doposażenie oddziału przedszkolnego. Gorąco zachęcam Państwa do odwiedzenia Restauracji Nordowi Mol w „piątki z samorządowcami”. Zobaczą Państwo jakie potrawy już niebawem będą podawane w Restauracji Nordowi Mol – bowiem wszystkie specjały przygotowane przez samorządowców otrzymają swoje miejsce w naszej karcie menu. Licytacja nie jest oczywiście obowiązkowa – zachęca Pan Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol.

Podczas kolejnych trzech odsłon akcji Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol w rolę kucharzy wcielą się:

05.11.2010 (piątek) godz. 17.00 – Pan Tyberiusz Narkowicz, Burmistrz Jastarni

12.11.2010 (piątek) godz. 17.00 – Pan Wojciech Dettlaff, Starosta Powiatu Puckiego

19.11.2010 (piątek) godz. 17.00 – Pan Marek Rintz, Burmistrz Pucka

Patronat medialny nad akcją Poznaj swoich włodarzy od kuchni w Restauracji Nordowi Mol sprawują:

Radio Kaszebe

Telewizja CSBTV

 

czwartek, 04 listopada 2010, nordowi_mol
{http://www.nordowimol.pl}

Polecane wpisy