Blog > Komentarze do wpisu

Gęsi Jarmark w Restauracji Nordowi Mol

Na Św. Marcina najlepsza gęsina. Takie hasło przyświeca Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka, która już 6 listopada br. organizuje Jarmark Gęsi. Atrakcji będzie wiele w ten niezwykły dzień i warto wtedy odwiedzić Restaurację Nordowi Mol.

Impreza pod nazwą „Jarmark Gęsi” odbędzie się w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka w dniu 06.11.2010 r. (sobota). W sobotę od godz. 11.00 do 21.00 w Restauracji Nordowi Mol pojawią się sprzedawcy gęsi i producenci wyrobów z tych ptaków.

W tym dniu, w Restauracji Nordowi Mol będzie można także zjeść potrawy z gęsi – czerninę, pierogi z gęsi w promocyjnej cenie!. Dodatkowo zorganizowana zostanie również kuchnia polowa, gdzie za kwotę tylko 5 zł będzie można dostać gorącą zupę grochową czy żurek lub swojski bigos. To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek. Uczestnicy Jarmarku Gęsi w Restauracji Nordowi Mol będą mogli w spróbować wspaniałego trunku „Nordowy Grzaniec” w promocyjnej cenie!

Dla uczestników Jarmarku Gęsi w Restauracji Nordowi Mol planowany jest również występ ludowej kapeli kaszubskiej, która będzie prowadziła także zabawy i konkursy z nagrodami.

- Jak mówi ludowe przysłowie – Na św. Marcina najlepsza gęsina. Tak też Restauracja Nordowi Mol, wpisując się w tą kaszubską tradycję, przygotowuje szereg niezwykłych atrakcji dla gości. Warto więc odwiedzić nas 6 listopada. Nikt nie wyjdzie z Nordowego Mola głodny czy spragniony. Będzie można posmakować naszych potraw z gęsi, zjeść pyszną zupę lub swojski bigos za 5 zł, posłuchać dobrej muzyki. Zapraszamy w sobotę od godz. 11.00 do 21.00 – mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka.

W tym dniu w Restauracji Nordowi Mol planowane są również konkursy:

plastyczny dla dzieci – na najładniejszy rysunek gęsi,
fotograficzny – na najlepsze zdjęcie reportażowe z Jarmarku Gęsi (wywołanie od razu na miejscu!).
literacki – na zabawny wiersz nawiązujący do św. Gęsi.

Dla uczestników konkursu przewidziano nagrody !

Patronat medialny:

Radio Kaszebe

Telewizja CSBTV

czwartek, 28 października 2010, nordowi_mol
{http://www.nordowimol.pl}

Polecane wpisy